Žena utekla z ústecké nemocnice, našli jí policisté

  •  

Operační středisko městské policie, požádalo 26. října, strážníky z obvodu Střekova o  provedení kontroly okolí potoka, a to  v úseku ulic Kojetická – Novoveská, kde dle sdělení pracovníků Masarykovy nemocnice se měla pohybovat žena, která v ranních hodinách utekla   z lůžkového oddělení Masarykovy nemocnice z oddělení chirurgie. Hlídka strážníků  provedla kontrolu  podél potoka  směrem na Novou ves, kde  si přibližně v polovině cesty všimla  zakrváceného obvazového materiálu,
urologických močových katetrů, cévky a částečně zaplněného urologického sáčku. Strážníci  se proto vydali dále lesem, kde byla zhruba  po dvaceti minutách  nalezena ležící žena, která sténala a volala o pomoc.

Dotyčná byla vysílená a nebyla schopna jakéhokoli pohybu. Šetřením bylo zjištěno, že se jedná o  Moniku, narozenou v roce 1969, který bydlí v Trmicích. Jmenovaná strážníkům  uvedla, že již nemohla v nemocnici vydržet, protože jí vnitřní hlas našeptával, že se zde má setkat s herečkou Jiřinou B.  Hlídkou bylo zjištěno, že žena se v nemocnici léčí s rozsáhlými popáleninami na různých částech těla.

Vzhledem k situaci a stavu jmenované, byla dotyčná hlídkou  odnesena  přes potok a část lesa k hlavní pozemní komunikaci, kde byla usazena a poučena, že bude přivolána rychlá záchranná služba. Ta si posléze ženu odvezla zpět do Masarykovy nemocnice k hospitalizaci.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*