Zoologická zahrada znovu otevírá své brány

  •  

Po nucené pauze se 12. dubna otevírá ústecká zoo. Návštěvníkům zatím budou k dispozici jen venkovní prostory. Pavilony a vnitřní prostory ještě zůstanou uzavřeny. Zoo bude otevřena ve standardní otevírací době každý den od 9 do 19 hodin.

Podle posledního vládního usnesení může být v areálu maximálně 20 % návštěvníků. O aktuální naplněnosti bude zoo informovat na svém webu a Facebooku. Zároveň vedení zoo žádá návštěvníky, aby se v zoo chovali ke zvířatům zvlášť citlivě a ohleduplně. Po delší odmlce si odvykla velkému ruchu a může jim chvíli trvat, než si na davy lidí opět zvyknou.

Podle informací ze zoo bude otevřená jen dolní pokladna, kde bude možné zakoupit pouze vstupenky, nejlépe kartou. Horní pokladna bude uzavřená, ale bude možné využít odchozí turniket. Všechny volné vstupenky a permanentky se prodlužují do 31. července 2021. Občerstvení a obchody se suvenýry budou zatím uzavřené a nebudou probíhat předváděcí akce, zážitkové programy ani procházka po areálu slonice Delhi. Samozřejmostí je dodržování bezpečnostních opatření a nutnost mít zakryté dýchací cesty.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*