Zpíváme pro tebe. Jubilejní ročník bude stát za to

  •  

V ústeckém Severočeském divadle se 10. března uskuteční jubilejní desátý benefiční koncert s názvem „Zpíváme pro Tebe“. Benefice letos pomůže dvěma postiženým dětem, Johance a Jaroslavovi. „I v desátém ročníku benefice to bude opět finančně náročné. Přeji si, aby výtěžek činil minimálně 300 tisíc korun,“ prozrazuje hlavní organizátorka koncertu, Martina Zemanová a dodává: „Čím více, tím lépe.“

Stejně jako loni i letos bude výtěžek koncertu předán, formou šeků, dvěma konkrétním potřebným rodinám z ústeckého regionu. Jednou z nich je rodina šestnáctileté Johanky s těžkým kombinovaným postižením a druhou je rodina pětiletého Jaroslava s Westovým syndromem.

Na benefičním koncertě se představí Ústecký dětský sbor s jeho sbormistry Martinou a Petrem Zemanovými a klavíristou Václavem Krahulíkem. Dále Hudba hradní stráže a Policie ČR, Jan Šťastný, Kateřina Brožová a Daniela Šinkorová. Speciálním hostem bude 4TET Jiřího Korna. Moderování koncertu se ujmou Jan Šťastný a Kateřina Brožová.

V závěru koncertu budou rodiny představeny přímo na jevišti ústeckého divadla, kde jim organizátoři předají šeky. Ti, kdo se nebudou moci z časových důvodů zúčastnit koncertu a přesto by chtěli potřebnou rodinu podpořit, mohou přispět na účet číslo: 43-8451510217/0100 (do textu pro příjemce uvést „Pro Johanku a Jaroslava“).

Aby byl splněn cíl koncertu, je třeba zaplnit divadlo do posledního místa. V pokladně Severočeského divadla a u pořadatelů ještě zbývá posledních zhruba 80 vstupenek (rezervace v divadle na tel.: +420 475 211 713), u pořadatele na telefonu: 606 838 287.  Cena vstupenky je 400 korun.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*