Od soboty 28. března zahajují pravidelný provoz oblíbené turistické linky Dopravy Ústeckého kraje – lodní linky T91 a T92, nová linka T94 i historická železniční linka T3 Zubrnické museální železnice.
Návštěvníci se tak mohou znovu vydat za poznáním Českého středohoří, Labského údolí i dalších atraktivních míst regionu pohodlně veřejnou dopravou. Lodní linka T91 nabídne plavby z Ústí nad Labem přes Litoměřice až do Mělníka, linka T92 zamíří do Děčína a Hřenska a novinkou sezóny je linka T94 mezi Vaňovem a Brnou.
Na trať zároveň vyrážejí historické vlaky linky T3, které zavezou cestující do malebné krajiny Českého středohoří, k železničnímu muzeu v Zubrnicích i do místního skanzenu. Většina spojů jezdí na začátku sezóny o víkendech a státních svátcích, v létě se provoz rozšiřuje.

Přidat komentář