Zajděte si pro svého mazlíčka

  •  

Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

V Lukách 178/21
Ústí nad Labem
PSČ 400 11

Telefon: 472 775 202
Mobil: 733 126 101

 

Alan

Pes, kříženec s hrubší srstí černohnědé barvy se stříbrným prokvetením, výška 65 cm, stáří 10 let. Alan je i přes svůj věk čipera, chodí rád na vycházky, ale občas je trochu náladový. Je spíše vhodný k domku se zahradou, protože je zvyklý žít na zahradě.

Muf

Pes, kříženec světle béžové barvy s černým pálením na uších, výška 35 cm, stáří 1,5 roku. Muf je tak trochu paličatý pes, rád si dělá, co chce a občas nerad poslouchá. Muf je vzhledem ke své povaze vhodný spíše k domku se zahradou.

 

Štístko

Pes, hladkosrstý kříženec černé barvy, 40 cm vysoký, asi 4 roky starý. Štístko je velmi temperamentní pes, má rád hodně pohybu, hodí se pouze do sportovní rodiny, která mu poskytne dostatečné sportovní vyžití. Štístko je učenlivý, zvládl by určitě i nějaké psí sporty.

Pedro

Pes, drsnosrstý kříženec černé barvy s rezavými znaky, výška 40 cm, asi 1 rok starý. Pedro je klidné a vyrovnané povahy, snese se s ostatními psy a má rád děti.

Saša

Pes, kříženec, základní barva černá se znaky s vlkošedým prokvetením, výška 50cm, stáří 1 rok. Saša je milý pes, má rád lidi, ale pere se s jinými psy. U Saši je nutné počítat s tím, že nemá základní výcvik a je proto nutné nejdříve Sašu trochu vychovat, protože neumí poslouchat.

Don

Pes, kříženec černé barvy s bílou náprsenkou a ponožkami, bílé znaky na hlavě, výška 55 cm, stáří 3 roky. Don má mírnou povahu a je velmi mazlivý pes, má rád hodně pohybu a je zvyklý žít v bytě. Don se pere s ostatními psy, a proto musí být jediný pes v nové rodině.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*