26. Vánoční benefiční koncert The Boom Beatles Revival Band and Orchestra

  •  

Užijte si v ústeckém Domě kultury další Vánoční benefiční koncert The Boom Beatles Revival Band and Orchestra. Akce se uskutečí 17. prosince od 19:30 hodin. Vstupenky jsou v předprodeji od 1. prosince za 180 korun. Na místě pak za lístek zaplatíte 250 korun.

Hostem letošního koncertu je legenda českého rocku Ivan Hlas se svoji skupinou Ivan Hlas Trio.

Po vystoupení hostů zahrají The Boom tradičně se svým orchestrem ve více než dvouhodinovém programu skladby z pozdějšího období tvorby The Beatles. V originálních aranžích zaznějí známé hity jako Yesterday, Strawberry Fields Forever, All you need is Love, Penny Lane, I´m the Walrus, Let it be, The Long And Winding Road, nebo trojice Golden Slumbers – Carry That Weight – The End a další. V programu zahrají The Boom s orchestrem i skladby jednotlivých členů z éry po Beatles, např. Imagine, Live and let die nebo All things must pass. Na závěr koncertu zahrají The Boom Beatles Revival Band sérii skladeb z počátků Beatlemánie.

V přísálí bude současně s koncertem probíhat výstava fotografií The Boom zachycující atmosféru tří návštěv Liverpoolu a nejzajímavější okamžiky z historie skupiny a orchestru.

Návštěvníci koncertu si budou mít možnost nechat vytisknout na koncertě pořízené fotografie na tiskárnách Epson. Speciální úprava sálu nabídne místa k sezení a ke stání.

VÝTĚŽEK KONCERTU PO ODEČTENÍ NÁKLADŮ BUDE VĚNOVÁN NA KONTO

KOMPLEXNÍHO ONKOLOGICKÉHO CENTRA

MASARYKOVY NEMOCNICE V ÚSTÍ NAD LABEM

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*