Adventní noční běh ukončí sezonu i pomůže

  •  

Již podruhé se běžci vydají na začátku prosince na Adventní noční běh po ústecké cyklostezce. Ukončí tak nejen letošní běžeckou sezonu, ale pomohou kvadruplegikovi Petru Cibulkovi.

Závod se koná 4. prosince. Trasa vede po po Labské cyklostezce. Start je od Mariánského mostu ke zdymadlům a zpět, celkem pět kilometrů.

Petr Cibulka
Petr Cibulka

Startovné je dobrovolné – veškeré prostředky půjdou do kasičky Plamínku naděje na handicapovaného sportovce – Petra Cibulku z Ústí nad Labem, který utrpěl na kole vážné poranění míchy a krčního obratle a je z něho kvadruplegik. Petr se v současné době zotavuje v sanatoriu v Kladrubech. V příštích měsících by se mohl pomalu vracet domů z nemocnice a bude potřebovat řadu pomůcek a nákladné péče. Jakákoli finanční pomoc bude pro Petra velmi důležitá. Obrátil se proto o pomoc i na Plamínek naděje, který je partnerem běhu.

Minulý rok běžci přispěli na rehabilitační terapii pro Adélku Učňovou, která vrhala koulí za Nolu Teplice. Běžci darovali 24 331 korun, charitativní partner akce Spolpharma 5 tisíc.

Propozice závodu
REGISTRACE: 16:00 – 16:45 – na místě (pod Mariánským mostem v místě startu) – stačit bude pouze jméno a číslo – bude minimálně 6 registrátorů a čísla se vybírají zpět:)

ČASOMÍRA: světelná tabule, kde každý běžec uvidí svůj čas a ten si v případě zájmu nahlásí

VÝHRY: běžíme pro fajn pocit a dobrou věc, ale i tak první 3 muže a ženy odměníme + bude bohatá TOMBOLA.  Vyhlásíme i vítěze Ústeckého běžeckého poháru s Mumií 2016.

OBČERSTVENÍ: na běžce bude v cíli čekat teplý čaj, svařené víno nebo voda Mattoni (dle vlastního výběru), popřípadě pivo Mazel a čerstvá vánočka!

MODERUJE: David Cihlář – osvědčený moderátor a nadšený sportovec.

ZÁZEMÍ závodu bude základní – připraven bude stan pro úschovu batůžku či svrchní bundy, stánek s občerstvením (nápoje, vánočka) a lavice a stoly.
O hudební produkci se postarají DJ z bývalého klubu Mumie.

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ: čelovka nebo baterka – některé úseky nejsou osvětlené.

PARKOVÁNÍ – je možné v okolí. Doporučujeme přijet autobusem, ať si můžete vychutnat svařáček.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*