Běh o pohár rektora ústecké univerzity

Foto: Runczech
  •  

Nejlepší běžkyně a běžci ústecké univerzity se v něm letos podruhé mohou utkat o pohár rektora. Ten je součástí hlavního běhu Mattoni 1/2Maratonu Ústí nad Labem 2015. Je určen závodníkům z řad studentů a zaměstnanců ústecké univerzity přihlášených do běhu jednotlivců v hlavním závodě na 21,0975 km.

Nejlepší „univerzitní“ běžci a běžkyně převezmou ceny z rukou rektora Martina Baleje, při slavnostním vyhlašování vítězů po ukončení závodu.

„Ačkoliv se běhu sám neúčastním, budu fandit své manželce Hance, která se se synem a dcerkou přihlásila do rodinného běhu. V hlavním závodě budu držet palce našim univerzitním běžcům. Sám jsem zvědavý, zda bude překonán nejlepší loňský uni čas 1:35:35 Václava Nekvasila,“ těší se na závod Balej.

Ústecká univerzita je do seriálu maratonských běhů aktivně zapojena prostřednictvím pracovníků a studentů katedry tělesné výchovy a sportu Pedagogické fakulty UJEP, kteří provádí odborné sportovní masáže účastníkům závodů nejen z řad amatérů, ale také favoritům celé série.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*