Běh omezí dopravu na Severní Terase

ilustr. obr.
  •  

Sobotní běh „Barvám neutečeš“, který se koná v Centrálním parku na Severní Terase a v blízkém okolí způsobí komplikace především řidičům a cestujícím MHD.

Po dobu konání běhu od 12:00 do 15:00 bude uzavřena komunikace Mezní mezi zastávkami Severní Terasa a Mírová. Zrušeny budou zastávky Severní Terasa směr Masarykova nemocnice/Sociální péče, obousměrně zastávky Gagarinova a Větrná, Mírová směr Větrná.

Linka číslo 5 – ze zastávky Masarykova nemocnice pojede do zastávky Severní Terasa a dále přes točnu trolejbusů a ulicemi Sociální Péče, Krušnohorská a Mezní přes točnu Mírová do zastávky Mírová směr Stavbařů. V opačném směru ze zastávky Stavbařů a přes točnu Mírová do zastávky Mírová směr Stavbařů a dále po objízdné trase do zastávky Severní Terasa směr Gagarinova a přes točnu Severní Terasa do zastávky Masarykova nemocnice a dále po trase. Na objízdné trase nezastavujete v žádné zastávce.

Linky číslo 51 a 60 – budou ukončeny v zastávce Severní Terasa. Výstupní i nástupní zastávka je zastávka Severní Terasa směr Mírová.

Linky číslo 52 a 55 – budou ukončeny v zastávce Mírová (výstupní zastávka pro linku 53).


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*