Blades uspořádali Vostrej ples a ocenili nejlepší hráče uplynulé sezony

  •  

Vánoční večírek v podobě Bladesballu, nebo-li Vostrýho plesu, uspořádali Ústí nad Labem Blades v sobotu 7. prosince v prostorách Restaurace u Kastnerů v Trmicích.

„Smyslem akce pro všechny hráče, trenéry a další členy Blades s jejich rodinami a fanoušky bylo především navázání bližších vztahů mezi hráči, poděkování partnerům klubu a předání ocenění za sezonu 2019,“ nastínil význam akce manažer Ústí nad Labem Blades Jakub Valjent. Blades ocenili nejlepší hráče a trenéry od flagu, přes tým žen, juniory až po seniory (kompletní seznam oceněných najdete níže).

Součástí akce byla také tombola a tichá aukce. K poslechu i tanci hrála kapela B. B. Flink, moderátorem večera byl Adam Carda. Účastníci plesu měli navíc možnost odnést si památku v podobě snímku z fotokoutku Photoplace. „Podobnou akci jsme dělali poprvé, ale myslím, že to byl dobrý startovací můstek pro příští ročníky.

Poprvé jsme si také vyzkoušeli, jaké je předávat ocenění na pódiu takto slavnostní akce, ze které si tak hráči odnesli nejen diplom, ale také pěkný zážitek,“ doplnil předseda Ústí nad Labem Blades Matěj Sahula.

Blades Ústí nad Labem


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*