Blades vyzvou předposlední Alligators

Foto: Karel Dvořáček, Czech Sport Photo
  •  

V šestém kole letošní Snapbacks ligy, nejvyšší české soutěže v americkém fotbale, vyzvou Ústí nad Labem Blades Brno Alligators. Snapbacks liga se přehoupla do druhé poloviny a Blades mají za sebou poslední bye week letošní sezony. Ten se tým pokusil využít k doplnění soupisky a ladění souhry. V neděli 21. května totiž Blades čeká souboj s brněnskými aligátory, kteří jsou v západní skupině ligy jen o příčku před ústeckým celkem.

„Alligators mají po pěti utkáních jednu výhru a čtyři prohry. Papírově by se tak mělo jednat o jednoduššího soupeře a my věříme, že v Olšinkách si konečně po sérii porážek vychutnáme vítězství na místě, kde se začala psát historie našeho klubu!“ říká PR manažer Blades Marek Moudrý.

„Blades se doma představí netradičně v bílých dresech, protože domácím týmem budou v Olšinkách brněnští aligátoři. Jsme rádi, že jsme tam tento zápas mohli zorganizovat a pomoci Alligators, na jejichž stadionu v těchto dnech není možné hrát. Budeme rádi, když nás do Olšinek přijde v neděli podpořit minimálně tolik fanoušků, kolik letos chodí na zápasy na Městském stadionu,“ dodává předseda Blades Jakub Valjent. Zápas v Olšinkách začne v neděli 21. května v 15:00 hodin.

Martin Klimeš, Blades


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*