Cyklozávod Milada bude letos plný novinek

  •  

Oblíbený závod, jehož loňský ročník zaznamenal ve své jedenáctileté historii rekordní účast závodníků, slibuje několik novinek. Jednou z největších bude úprava hlavních tras závodu. Ty budou více atraktivnější. Důkazem toho, že Cyklozávod Milada je opravdu pro všechny, je nová kategorie pro majitele elektrokol.

Pro větší pohodlí při výdeji startovních čísel a startovních balíčků, bude pro cyklisty poprvé možnost si vše vyzvednout už od den dříve v Hypermarketu Globus Trmice. Čipy budou připevněné přímo na startovním čísle.

Tradičně bohatý doprovodný program a služby pro závodníky rozšíří nový Globus karavan s širokou nabídkou občerstvení nebo fotokoutek zdarma.

„Na každé naší akci se snažíme závodníkům i návštěvníkům přinést něco nového. Cyklozávod v tomto ohledu není výjimkou. Často se jedná o podněty a přání samotných účastníků,“ řekl jeden z organizátorů cyklozávodu Michal Neustupa.

Cyklozávod Milada je součástí sportovního seriálu Milada Tour a už jeho 12. ročník se bude konat 4. května. Více o seriálu, online registrace a další informace najdete na www.miladatour.cz.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*