Další autovraky z ulic míří do dražby

ilustr. obr.
  •  

Už podruhé jdou odtažená auta z ulic města do dražby. Téměř dvacet aut bude prodáno ve veřejné dražbě 2. května. První dražba proběhla loni na podzim, vydražilo se všech šestnáct nabízených vozidel. Podle mluvčí města Romany Macové, nejvíce zaujala Škoda 120, která se prodala za 35 500 korun. Celkem se vydražila vozidla za více než 120 tisíc korun.

Květnová dražba proběhne na odstavném parkovišti v Palivovém kombinátu Ústí. Začátek dražby prvního vozidla je v 9.00 hodin, další budou následovat v tříminutových rozestupech. Jejich kompletní seznam i s fotografiemi najdete na webu města. Všechny aukce začnou na částce 300 korun.

„Vozidla si budou moci zájemci prohlédnout osobně od 8:00 hodin přímo na odstavném parkovišti, ve stejný čas se mohou i zaregistrovat a obdržet dražební číslo. Pro registraci je nutné mít doklad totožnosti, v případně registrace obchodní společnosti je nutné se prokázat výpisem z obchodního rejstříku,“ vysvětlila mluvčí města. Z výtěžku dražby se uhradí náklady na odtah a odstavení vozidla. Pokud se vozidlo nepodaří vydražit, bude následovat jeho likvidace.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*