Další hasičské zlato

  •  

Zápas ve volném stylu v Los Angeles vynesl Janu Hockovi zlatou medaili. Druhým dnem pokračoval v Los Angeles na Světových hasičských a policejních hrách zápas, tentokrát ve volném stylu. A do České republiky putuje další medaile.

Jan Hocko se nejprve utkal s policistou z amerického Memphisu, na body vyhrál. Z druhého utkání se soupeř omluvil kvůli zranění a tak následoval další náročný zápas o zlatou medaili s Turkem, kdy Honza díky technické převaze zvítězil 10:0 a vybojoval tak zaslouženou zlatou medaili.

Tomáš Sobecký měl den o něco těžší, absolvoval čtyři utkání. Nejprve bojoval s Rusem ze včerejšího finále. Byl to opět velmi vyrovnaný zápas, ale štěstí se tentokrát od Tomáše odvrátilo a prohrál 7:4 na časový limit. Následovala dlouhá pauza, ve které se musel Tomáš udržovat v „provozní“  teplotě. Čekal ho totiž zápas s Turkem a opět šlo o náročné utkání. V něm Tomáš v časovém limitu na body vyhrál. Postavil se tak do zápasu o bronzovou medaili se zástupcem domácího státu a bohužel prohrál 6:4 a medaili tak nepřidal.

Hasiči z Ústeckého kraje zítra půjdou fandit kolegovi Radku Musilovi z Libereckého kraje, který poběží půlmaraton. Zítra také začíná soutěž v TFA v kategorii 18–30 let, v ní budou startovat Petr Moleš, Vít Malenovský, Jan Haderka a Pavel Kouřik. Stanislav Kalvoda pak nastoupí v atletických závodech, čeká ho 400 metrů překážek.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*