DDM nabídne zajímavé akce

  •  

V průběhu března a dubna nabídne ústecký Dům dětí a mládeže několik zajímavých akcí a novinek.

Například taneční Enjoy Dancing a Enjoy Aerobic, kde se představila sourozenecká boxerská dvojice Fabiána a Sebastian Bytyqi. Velké akce se chystají kolem Dne Země, který si celý svět připomíná 22. dubna. Dům dětí a mládeže si ho ale připomene o dva dny dříve. V plánu je i soutěž Zelená stezka – Zlatý list. V něm se utkávají šestičlenné týmy základních škol v otázkách týkajících se ekologie.

Na 14. dubna pak Dům dětí a mládeže naplánoval akci Ukliďme svět. Tentokrát budou dobrovolníci uklízet údolí Chuderovského potoka v sousedství Severní Terasy. „Bývá to velmi úspěšná akce, někdy seúčastní 150 lidí. Vždy si vybereme nějaké hezké místo, které potřebuje zbavit odpadků,“ uvedl ředitel DDM Jan Eichler.

Kromě toho se v DDM 19. dubna uskuteční Krajské kolo studenské odborné činnosti. V něm studenti představují odborné práce ze 16 oborů. „Sejdou se vždy velmi kvalitní na úrovni vysokoškolských prací,“ vysvětlil Jan Eichler.

Začne i nábor do nového kroužku, konkrétně do předškolního oddílu hokejbalu. Ústečtí hokejbalisté jsou velmi úspěšní a potřebují ke svému rozvoji sehnat i drobotinu. Otevírají se i dva nové kroužky pro seniory, konkrétně malování a zpěv.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*