Do úklidové akce se tradičně zapojí i Ústí

ilustr. foto
  •  

Také letos se v Ústí nad Labem uskuteční řada úklidových akcí v rámci celorepublikové kampaně „Ukliďme Česko“. Akci každoročně podporuje i město Ústí nad Labem.

Ukliďme Skorotice a Božtěšice – Akce proběhne 3. 4. od 16:00 do 18:30. Sraz bude u Malého náměstí na křižovatce ulic Nové Aleje a Platanová v městské části Skorotice. Organizátor zajistil pro děti drobnou odměnu.

Ukliďme svět s Domem dětí a mládeže Ústí nad Labem – Úklid je naplánován na 12. 4. od 16:00 do 18:00 a místem srazu je louka nad sídlištěm Žežická v Krásném Březně. Na místě budou zajištěny rukavice a teplá voda na mytí rukou. Po skončení akce bude společné opékání buřtů, na každého účastníka navíc čeká oplatka a točená Kofola.

Ukliďme Střekov – Akce se koná 1. 4. od 9:00, sraz účastníků před ÚMO Střekov. Ukliďme neštěmický obvod – Akce se koná 1. 4. od 9:00, sraz účastníků u hlavního vchodu neštěmické radnice. Ukliďme Klíši – Akce se koná 1. 4. od 10:00, sraz účastníků ve Vrchlického sadech. Všechny akce naleznete na www.uklidmecesko.cz/map po zadání Ústí nad Labem.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*