Dvanáctiletá Míša je pohřešovaná již přes týden

  •  

Policisté načali druhý týden pátrání po pohřešované dvanáctileté Ústečance Michaele Patricii Muzikářové. Po dívce bydlící v ulici na Vlnovce není dosud žádná stopa. Zatím nepomohly ani záznamy kamer ani svědectví lidí či pátrání v okolních zemích.

„Kriminalisté ze speciálního týmu vyhodnocují stovky hodin kamerových záznamů. Na výzvu a žádost o kamerové záznamy ze soukromých kamer se nám již někteří majitelé ozvali. Do současné chvíle jsme přijali zhruba 90 poznatků z řad veřejnostim“ uvedla mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

Policisté dostali nejen informace od svědků, ale hlásili se i senzibilové. Kriminalisté by stále rádi viděli jakékoli záměry ze soukromých kamer z Klíše z oblasti vyznačené na mapě od 10. ledna 14:00 hodin do 11.ledna 8:00 hodin.

Matka dívky nahlásila její zmizení 11. ledna navečer. Podle prvotních informací dívka ten den ráno nedorazila do školy, ale mohla se ztratit i dříve.

Jakékoli informace policisté přijmou na lince 158. Dívka se podle nich mohla stát obětí trestného činu. Policie zveřejnila nové fotografie, na kterých je dívka oblečena přibližně tak, jak uvádí její poslední známý popis.


Michaela Patricie Muzikářová

Výška 125 až 135 cm
Zdánlivé stáří 12 let
hubená postava, šedé oči, hnědé vlnité vlasy
Na sobě měla v době odchodu prošívaný tmavý kabát délky ke kolenům a tmavé kozačky s bílou kožešinkou a leginy. S sebou měla růžový školní batoh značky NIKE. Nosí brýle s fialovými obroučkami

 

  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*