Fakulta zdravotnických studií si buduje dobrou značku

  •  

Aktivity studentů Fakulty zdravotnických studií ústecké univerzity směřující k zdravotní osvětě, ochraně zdraví, prevenci civilizačních chorob, ale také k následné pomoci si získávají stále větší oblibu u veřejnosti. Právě 11. března obdržela katedra fyzioterapie a ergoterapie další pochvalný e-mail pro studentku fakulty.

 

Pan Dalibor Tengler vyjádřil velké poděkování Lence Cedrychové, která za ním dojížděla, aby osobně vedla jeho rehabilitaci. „Lenka vedla mou rehabilitaci poté, co jsem podstoupil operaci Dupuytrenovy kontraktury. Pravidelně za mnou dojížděla a naučila mě, jak ruku po operaci rozcvičovat. Vždy byla pečlivě připravená a ochotná zodpovědět jakýkoliv dotaz,“ píše Dalibor Tengler. Zároveň pan Tengler dodává, že Lenka Cedrychová vedla cvičení profesionálně a kvalitně, natolik zábavně, že ho na první pohled nudné cvičení bavilo. „Dokázala mě výborně motivovat k tomu, abych dodržel rehabilitační plán, který pro mě připravila,“ doplňuje pan Tengler. Pacient po operaci nemá s rukou díky cvičení absolutně žádný problém a může ji plně zatěžovat bez jakýchkoliv obtíží.

Poděkování obsahuje i lidskou rovinu, kdy Tengler ocenil nejen péči, ale také neuvěřitelnou ochotu studentky dojíždět za ním každý týden téměř 100 km naprosto zdarma. Uvedl, že považuje tuto pochvalu za to nejmenší, co pro Lenku, jejíž je velkým dlužníkem, může udělat.

Spokojený pisatel v závěru svého e-mailu zároveň vyjádřil poděkování fakultě zdravotnických studií: „Chtěl bych tímto poděkovat i Vám. Pokud jsou všichni Vaši studenti takoví, odvádíte výbornou práci.“

Oceněná studentka katedry fyzioterapie a ergoterapi, při pomoci druhým využila své současné odborné a profesní znalosti, podala pomocnou ruku a zároveň svoji praxi a získanou zkušenost zúročila v rámci zpracovánísvé bakalářské práce.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*