FOTO: Benátský karneval ovládl kulturní dům

Zdroj: Studentská unie UJEP
  •  

Již devátý ročník reprezentačního plesu ústecké univerzity se uskutečnil v duchu benátského karnevalu. Atmosféra celého večera byla 27. února nad očekávání.

Již u vstupu do kulturního domu na návštěvníky čekal welcome drink a zraky všech ses upínaly na artisty na chůdách. O kousek dál pak na živé sochy. Společně tak báječně evokovaly prostřední benátského karnevalu, které bylo taktéž u vchodu doplňováno líbezným zvukem melodické mandolíny. Kdo nepřišel v masce, nemusel zoufat. Přímo na místě probíhal prodej karnevalových škrabošek. U šaten si pak návštěvníci mohli čekání zkrátit výstavou tématických výtvorů žáků Gymnázia Jateční, které byly rovněž velmi povedené.

Nejbližším centrem zábavy u vchodu se stala restaurace. K zábavě a poslechu hrálo několik výborných kapel, jako např. Republic of Two, Manon Meurt, či Zdenka Trvalcová and friends. Jednotlivá vystoupení kapel byla prokládána několika vstupy Studentského divadla, které si pro diváky připravilo taktéž tématická představení, rozdělená mezi restauraci a hlavní sál tak, aby nikdo z příchozích nebyl ochuzen.

V K Klubu se o zábavu staral Swingcoffee, jehož hudební produkce zajistila plný taneční parket. Hlavní centrum dění bylo situováno ve Velkém sále. Opět se zde prostřídalo několik kapel, jako byly např. George Band, či Mydy Rabycad. Celým večerem provázelo fantastické divadelní duo IMPRA. Další program plesu tvořilo skvělé a opět tématické vystoupení ústecké taneční skupiny Freedom, ohnivá a světelná show, vstupy Studentského divadla a nakonec famózní půlnoční překvapení.

Kdo si chtěl odnést na památku nejen vzpomínky, měl možnost využití foto koutků, či zapůjčení polaroidových fotoaparátů.

Na závěr bychom rádi poděkovali vedení univerzity za veškerou podporu a v neposlední řadě všem sponzorům. Pevně věříme, že se Vám ples líbil a všichni jste si společně s námi užili pravou benátskou noc. Těšíme se na další rok, který bude jubilejním desátým ročníkem.

ples UJEP (1) ples UJEP (2)

Zdroj: Studentská unie UJEP
ples UJEP (4) ples UJEP (5)

Václav Nágl, Studentská unie UJEP


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*