FOTO: Do ústeckého divadla na Zasněženou romanci

Foto: Petr Berounský
  •  

Severočeské divadlo uvede v pátek 15. listopadu od 19:00 hodin premiéru muzikálu Zasněžená romance. Příběh kapely, která získá angažmá v Sun Valley i se svou hvězdou Vivien Dawnovou.

„Zasněženou romanci jsem napsal s Tomášem Vondrovicem. Je to muzikál, při kterém uvidí diváci živou kapelu na jevišti. Známý krásný příběh plný tance a zpěvu s hudbou Glenna Millera, takže swingovky. Hraje například Tereza Mátlová, která alternuje s Jolanou Smyčkovou, Glenna Millera hraji já, milionáře hraje Dan Hůlka a mnoho dalších herců a tanečníků jak z pražského, tak ústeckého divadla,“ popisuje herec a režisér Pavel Trávníček.

Režisér Pavel Trávníček společně s choreografem Vladimírem Gončarovem, scénáristou Vladimírem Soukenkou a výtvarníkem kostýmů Josefem Jelínkem vytvořili swingovou show  plnou tance, stepu  a zpěvu s hudbou Glenna Millera. Příběh kapely, která získá angažmá v Sun Valley i se svou hvězdou Vivien Dawnovou. Všechno běží hladce, až do chvíle, kdy se manager Jarry Allan přizná, že očekává dítě z válčící Evropy a slíbil, že se o něj bude starat celá kapela.

Premiéra je v pátek 15. listopadu a reprízy jsou 18. listopadu v 19:00 hodin, 1. prosince v 17:00 hodin, 3. prosince v 19:00 hodin a 31. prosince v 15:00 hodin

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*