FOTO: Dobrovolníci uklidili okolí cyklostezky

  •  

V sobotu dopoledne necelá desítka dobrovolníků, podruhé v rámci akce ukliďme Česko, uklidila pod taktovkou Veroniky Vágnerová okolí cyklostezky v úseku Svádov – Valtířov.

„Největší nepořádek byl již tradičně v okolí parkovací plochy, kde se nalezlo mnoho zajímavých věcí, jako např. občanský průkaz, techničák od auta, státní vlajka, rendlíček s jedním uchem, několik vidliček a další zajímavosti. Nejdůležitější však bylo společné nasazení všech zúčastněných uklidit okolí a zajistit podmínky pro nadcházející běžeckou a inlajnovou sezonu na cyklostezce ve Svádově. Celkem jsme vytřídili 14 pytlů a na svoz připravili velkoobjemový odpad o celkové hmotnosti přes 300 kg,“ řekl dobrovolník Stanislav Dunaj ze Střekova.

Sezona běžeckých závodů brzy začíná. Poslední březnový den se zde poběží tradiční 3. ročník Ústeckého VitaSport půlmaratonu, se startem právě ve Svádově a obrátkou v Těchlovicích, na který se můžete do pátku 30. března přihlásit se slevou on-line na webu usteckymaraton.cz. Nebo na místě, kde je startovné ale v běžné výši. Závod začíná v sobotu 31. března v 11 hodin.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*