FOTO: Ústečtí senioři oslavili MDŽ

  •  

Mezinárodní den žen oslavili ústečtí senioři tradičně velkou akcí v kulturním domě. Zaplněný sál nepatřil jen ženám, ale i mužům. Hosty v úvodu přivítala předsedkyně ústecké i krajské rady seniorů Květoslava Čelišová. „Scházíme se dnes, kdy vzpomínáme smutné výročí. Během 15. března 1939 obsadila německá vojska české země. Myslím si, že o to je důležitější, abychom se všichni dnes uměli pobavit, uměli žít v míru a v pohodě I když to slůvko mír je dnes slůvko, které se zpochybňuj,“ řekla předsedkyně rady seniorů a všem popřála krásnou oslavu, hodně zdraví i lásky.

Do Domu kultury dorazilo také vedení města. Všem přítomným popřáli příjemnou zábavu a ženám vše nejlepší k jejich svátku. Každá žena v sále obdržela růži.

K tanci a poslechu zahrála kapela OLI, která pro diváky vytvořila příjemnou taneční atmosféru. Speciálním hostem byl Jiří Štědroň se známými písněmi. Součástí pestrého programu bylo také vystoupení mažoretek z Domu dětí a mládeže. Celou akci provázela moderátorka Alena Skalová.

V rámci akce proběhlo vyhlášení soutěže Přeplavme svůj La Manche, kterou každoročně vyhlašuje organizace Senzační senioři (SenSen). Soutěž probíhala po celý únor v městských lázních a spočívala ve štafetovém plavání a překonávání vlastních výkonů.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*