Hala na Klíši přivítá plavecké hvězdy

  •  

Už o víkendu bude plavecká hala Klíše praskat ve švech. Hala bude hostit už 9. ročník Velké ceny Ústí nad Labem, kterou pořádá Městský plavecký klub Ústí nad Labem. Letos se na tento plavecký mítink přihlásilo rekordních 900 závodníků ze 70 klubů z České republiky a Polska.

Velká cena odstartuje v pátek v 14:30 hodin. Sobotní ráno od 9:00 hodin proběhne v duchu slavnostního zahájení. Sobotní odpoledne bude patřit finálovým bojům letošních memoriálů Zdeňka Vanečka na 200 metrů volným způsobem a Ivo Budínského na 200 metrů prsa.

Mezi největší hvězdy budou patřit určitě domácí závodnicí Ústecké akademie plaveckých sportů český reprezentant Jan Šefl, Vojtěch Janeček a Daryna Nabojčenko. Plavecký areál Klíše ale přivítá i dalšího českého reprezentanta Vojtěcha Netrha, účastníka nedávného mistrovství světa v plavání v Kataru. Vojtěch Netrh bude obhajovat loňské prvenství v memoriálu Ivo Budínského na 200 metrů prsa.

Z domácího klubu Ústecká akademie plaveckých sportů se představí na klíšské padesátce přes 80 závodníků a my jim a všem účastníkům Velké ceny přejeme pohodové závody a rychlou ústeckou vodu. Vstupné je zdarma.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*