Hraničář slaví a křtí časopis

  •  

Věřili byste, že je to už devět let, co se Hraničář po létě plném potu a práce desítek skvělých dobrovolníků, nadšenců a patriotů otevřel premiérou činoherácké hry Kráska z Leenane? Ušli jsme od té doby dlouhou cestu.

Díky vám, našim podporovatelům společně píšeme už téměř dekádu novodobé dějiny sto let staré budovy Hraničáře. Podařilo se nám zachránit chátrající dům a s ním i kino, digitalizovat ho a obnovit projekce, vybudovat galerii, Hraveniště pro děti, hostit multižánrové festivaly, dávat prostor a hlas komunitám, rozjet kavárnu, oživit veřejné prostranství a skrze kulturu přinášet radost do srdce města i jeho obyvatel.

Oslavíme to v pátek 15. září , zároveň vás zveme na křest šestého čísla časopisu Hraničář, který shrnuje uplynulou sezonu 2022/2023 a přináší spoustu nadupaného obsahu od zajímavých osobností (Kateřina Špičáková, Tadeáš Ždárský, Miloslav Kolenatý, Jan Horský, Čarokrásno) o vzdělávání, mladých filmových tvůrcích, ústeckém pridu, poezii ale i o nerůstu v kultuře a dalších tématech z našeho města. Časopis je zdarma a vstupné je dobrovolné.

PROGRAM

16:00 společná hostina

19:00 křest časopisu Hraničář

19:45 prezentace architektonické studie Hraničář

20:00 hudební program / vinyl DJ set Jiří Imlauf


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*