ICUK získal na pět let prestižní evropskou certifikaci

  •  

Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK) úspěšně prošlo certifikačním procesem EBN a získalo na pět let členství a oprávnění užívat značku této prestižní evropské sítě inovačních a podnikatelských center EU|BIC. Do první ligy evropských inovačních center patří vedle ICUK jen další čtyři organizace z ČR. Firmám z regionu tak ICUK otevře přístup ke vzdělávání a partnerství světové úrovně.

Komplexní certifikační proces spojený s osobním auditem členů komise EBN absolvovalo Inovační centrum Ústeckého kraje v průběhu května. Licenci potvrzující nejvyšší standardy služeb pro ICUK převzal ve středu 14. června na mezinárodním kongresu EBN v Brně ředitel organizace Martin Mata.

„Příprava pro několikadenní audit EBN byla sice náročná, ale tu hlavní práci jsme odvedli už dávno před tím – naší několikaletou činností, kontinuálním rozvojem a jasnou vizí posouvat region a firmy k inovacím. Značku EU|BIC beru jako ocenění této práce respektovanou mezinárodní autoritou,“ přiblížil Mata.

EU|BIC představuje největší a nejprestižnější evropskou síť podnikatelských a inovačních center. Sdružuje více než 165 certifikovaných organizací a přidružených členů (kam nově spadá i ICUK), kteří poskytují služby pro více než 36 000 inovativních firem a podnikatelů z 35 zemí.

Certifikace a pětileté oprávnění pro ICUK znamená potvrzení nejvyšších standardů služeb pro podnikatele a přinese firmám z regionu nové možnosti a příležitosti na evropské i světové úrovni. Prostřednictvím ICUK získají přístup k exkluzivnímu oborovému vzdělávání, finančním nástrojům, novým partnerstvím a spolupráci se zákazníky a obchodními partnery na globálních trzích.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*