Informace z města se lépe zobrazí na mobilu

  •  

Ústí nad Labem spustilo mobilní aplikaci inCity – město dlani. Lidem, kteří používají mobilní telefony a tablety pro přístup na internet, umožňuje snáze získat informace, které jsou dostupné na webových stránkách města.

Jejich novou podobu Ústí spustilo loni. „I přes snahu, aby byl nový web města pokud možno responzivní, nemůže konkurovat na míru šitým mobilním aplikacím. Vzhledem k mimořádnému rozmachu mobilních dat v posledních letech přistoupilo město k pořízení i mobilní aplikace inCity, jež je určena pro občany a návštěvníky města. Nabídne moderní a zároveň pohodlný způsob, jak si ve městě naplánovat návštěvu či získat důležité informace přímo z fungování úřadu, přičemž mnoho informací aplikace přebírá právě z webových stránek města,“ vysvětlila mluvčí města Romana Macová.

V aplikaci je možné nalézt informace o magistrátu, městských službách, dopravě, kultuře a volném čase, cestovním ruchu nebo důležité kontakty. Aplikace je určena pro mobilní zařízení s operačními systémy Android a iOS a je zdarma ke stažení v obchodech Google Play a Apple App Store.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*