Jezděte na Lpg a ušetříte za naftu i benzín

  •  

Přestavbám vozidel na plyn LPG se věnujeme již od roku 1993. Za tu dobu jsme našli ideální systém, jakým přestavbu provádět. Nejdůležitějším prvkem je dostatek času a kvalita odvedené práce.

K provedení přestavby tak potřebujeme dva dny, abychom docílili pečlivé přestavby, včetně přesného nastavení, seřízení a přezkoušení zařízení. Za jeden den bychom tyto úkony jen těžko zvládli provést v takové kvalitě, za kterou bychom se nemuseli stydět.

Naše firma používá bezpečný český systém sekvenčního vstřikování plynu Magic nejnovější generace. Hlavní výhodou tohoto systému je především úroveň zabezpečení proti úniku plynu. Od nádrže LPG až po motor jsou montovány elektrické uzavírací ventily, které se okamžitě uzavřou při každém zastavení motoru.

Výhody LPG:

  • Provozní náklady se sníží o více než polovinu
  • Rychlá návratnost investice do přestavby, již po cca 16 tisících kilometrech
  • Jako podnikatel ušetříte na silniční dani, od které jsou vozidla na LPG osvobozena

Montáž LPG systému skýtá i několik málo nevýhod. Nádrž na LPG se montuje do místa, kde je uloženo rezervní kolo. Po přestavbě je pak místo rezervního kola nutno vozit pouze sadu pro bez-demontážní opravu poškozené pneumatiky. Vzhledem k tomu, že LPG je na rozdíl od benzinu palivo suché, doporučujeme našim zákazníkům montáž soupravy k ochraně ventilů.

5 důvodů, proč zvolit LPG-Obchod.cz:

  • Individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • Tradice od roku 1993
  • Vysoká odbornost instalace
  • Profesionální seznámení s obsluhou zařízení po jeho montáži
  • 11 montážních míst v Praze a okolí

Sháníte náhradní díly? Navštivte náš LPG SHOP.

Průběh montáže systému do vašeho vozidla

Před montáží systému LPG prohlédneme váš vůz, zvolíme velikost nádrže místo rezervy, nabídneme vhodné umístění přepínače na palubní desce a plnící přípojky LPG podle přání zákazníka s přihlédnutím k technickým možnostem.

Při samotné montáži pak dochází k instalaci samotného systému a zápisu do Technického průkazu. Dále k zaznamenání přestavby do Systému registrace přestaveb vozidel na propan-butan a k nastavení řídící jednotky Magic, která optimalizuje výkon a spotřebu vozidla na plyn LPG. Obdržíte i vyplněnou Přílohu k technickému průkazu vozidla na LPG.

Po montáži LPG je zákazník seznámen s kompletní obsluhou zařízení, neboli plně automatickým systémem přepínání na plyn, kdy systém Magic automaticky nastartuje na benzín a po zahřátí motoru sám přepne na plyn. Na závěr je zákazníkovi předáno samotné vozidlo i všechny dokumenty, včetně záručního listu se zárukou na dva roky.

Již 11 montážních míst LPG najdete v Praze a okolí, a protože ceny máme více než příznivé, rozhodně se Vám cesta z Ústí nad Labem vyplatí.

Web: LPG-Obchod.cz


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*