Jste spokojení s dopravou v kraji, ne? Hlasujte v anketě!

  •  

I letos mají obyvatelé kraje, možnost vyjádřit svůj názor na veřejnou dopravu. Hlasování v anketě Dopravce roku 2014 bude ukončeno 15. listopadu. Elektronicky zatím hlasovalo pouze 500 cestujících. Vyhlášení výsledků se uskuteční 1. prosince.

Hlavním záměrem ankety je vybrat a ocenit dopravce s nejlepší úrovní poskytovaných služeb a zároveň získat zpětnou vazbu od cestujících k veřejné dopravě v Ústeckém kraji obecně. V každé kategorii může hlasující vybírat maximálně tři dopravce, které hodnotí nejlépe. Soutěžní kategorie zůstávají zachované – spolehlivost, pohodlí a čistota dopravních prostředků, jednání dopravní obsluhy a celkové hodnocení. O vítězi speciální kategorie „Cena poroty“ rozhodnou odborníci na dopravu a zástupci kraje.

Cestující mohou hlasovat prostřednictvím elektronického hlasování na internetu (www.dopravceroku.cz ) nebo zasláním anketního lístku poštou na adresu: Krajský úřad Ústecký kraj, Velká Hradební 3118/48, 40002 Ústí nad Labem. Obálka musí být viditelně označena „DOPRAVCE ROKU“. Anketní lístky je možné získat i na webových stránkách Ústeckého kraje.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*