Kam na oslavy Dne dětí?

ilustr. obr.
  •  

Už dnes oslaví svátek všech dětí v ústeckém domě dětí. Od 16:00 na všechny čekají hry, skákací hrad, soutěže s odměnami nebo opékání buřtů.

V areálu Větruše se slaví MDD v sobotu 1. června od 14:00. Těšit se můžete na slavnostní otevření nového hřiště, na křest Dlouhonohých skřítků a na další doprovodný program.

Svůj den děti můžou oslavit 1. června i ve Velkém Březně. V restauraci Tivoli jsou pro všechny od 14:00 připravené soutěže, atrakce a krásné výhry.

Povrly s dětmi oslaví jejich den 1. června od 13:00 slavnostním otevřením hřiště pod koupalištěm. Samotný dětský den odstartuje v 14:00 v areálu koupaliště a přehrady. V 17:00 se bude v areálu koupaliště kácet májka. Chybět nebude hudba a občerstvení.

Tradičně Dětský den pořádá i ústecký dopravní podnik. Ve všebořické vozovně se koná 8. června od 9:00. Bohatý program je připraven nejen pro děti, ale i pro dospělé. Kromě MDD se slaví 120. výročí hromadné dopravy ve městě.

Ve stejný den, tedy 8. června, se koná Den dětí i v ústeckých městských sadech (u polikliniky). Na téma Piráti všech moří. Od 13:00 na všechny čeká bublinkové diskotančení, ukázka první pomoci nebo nanuková show.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*