Kde koupit reklamní a dárkové předměty s potiskem?

  •  

Ať už pro svou firmu hledáte jakýkoli reklamní předmět od psacích potřeb a kalendářů přes reklamní textil a deštníky až po vánoční předměty či ekologické produkty tady jste na správném místě. Můžeme vám nabídnout mnohem více, nežli jen pestrý sortiment předmětů, ale i osobní přístup či ochotu vám s čímkoli poradit. Vyberte si u nás – rádi se staneme vaší součástí!

O společnosti Propaq s.r.o.

Jsme mladá a stále se rozvíjející společnost sídlící v Praze 10, která působí na trhu 3D reklamy. Specializujeme se na prodej a potisk reklamních předmětů a také jejich dopravu přímo k cílovým zákazníkům. Chceme svým klientům nabídnout jen to nejlepší a kromě katalogové nabídky zajišťujeme i celou škálu propagačních materiálů počínaje tiskovinami či bannery a konče u na míru vyráběných předmětů.

propaq reference

Rozmanitá nabídka zaujme každého

Věříme, že naše pestrá nabídka dokáže uspokojit představy každého z vás. Připravili jsme pro vás rozmanitý sortiment reklamních předmětů, který zahrnuje psací i kosmetické potřeby, tašky, hračky, kalendáře i diáře, hodiny, nářadí a spoustu dalších předmětů, které vyrobíme na míru vašim požadavkům a představám.

Vaše spokojenost je naší prioritou!

Naším cílem je vaše spokojenost. Ke všem objednávkám přistupujeme zodpovědně a snažíme se jim vyhovět v co možná nejkratším čase. Naší prioritou je kvalita, ne kvantita. Rozumíme tomu, co děláme a rádi vám nabídneme ty nejlepší služby, díky kterým se k nám budete chtít vracet. Každý zákazník udává směr naší práci a dlouhodobá oboustranně spokojená spolupráce pro nás představuje příjemnou třešničku na dortu.

propaq banner 250x250

Ochota a pomoc je u nás samozřejmostí!

Vybrali jste si u nás reklamní předměty a přáli byste si na nich mít i reklamní potisk dle vašich představ? I s tímto vám můžeme pomoci! Nabízíme nejrůznější tiskové technologie, kterým ne každý laik musí rozumět. Nebudete-li si vědět s čímkoli rady či snad budete chtít poradit, neváhejte se na nás obrátit. Ochotně vám poradíme s výběrem vhodného potisku a pomůžeme vám vybrat tu nejlepší cestu, kterou se společně vydáme do cíle.

Kontaktní adresa:

Štěrboholská 1434/102a
Areál GTL
102 00, Praha 10

Tel.: +420 272 652 684

Mobil 1: +420 775 750 063

Mobil 2: +420 775 750 064

E-mail: info@propaq.cz

Web: www.PROPAQ.cz


  •  

1 komentář z Kde koupit reklamní a dárkové předměty s potiskem?

  1. To my se samozřejmně taky snažíme o to, aby náš brand byl co možná nejlépe vidět a za pokud možno nejmenší náklady. Napadlo nás proto nechat si udělat přes https://www.vangillern.cz/produkty/reklamni-tasky reklamní tašky, díky kterým by nám sami klienti dělali reklamu tím, že by je využívali a nosili někde na frekventovaných místech.

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*