Klíše má odstávku a výhodné ceny

  •  

S blížícím se letním obdobím připravily Městské služby Ústí nad Labem cenové zvýhodnění pobytu v bazénu Plaveckého areálu na Klíši. Počínaje 15. červnem až do konce prázdnin, tedy do 31. srpna 2016, si zákazníci budou moci za stejnou cenu zaplavat o hodinu déle.

Místo jedné hodiny budou mít k dispozici celých 120 minut a v případě, že se rozhodnou zůstat 3 hodiny, bude jim účtován pouze dvouhodinový pobyt. Ceny v sauně a posilovně zůstanou beze změn.

Důležitým upozorněním je fakt, že v době od 4. do 24. července 2016 bude v Plaveckém areálu na Klíši probíhat plánovaná provozní odstávka, tudíž bude celý objekt pro veřejnost uzavřen. Při této odstávce bude provedeno vypuštění bazénů, jejich vyčištění a následné napuštění, které trvá cca 14 dní. Dále společnost Metrostav, a.s., v rámci záruky odstraní zjištěné závady. Provedeny budou i drobné opravy vybavení a malby.

O možnost koupání ale občané města Ústí nad Labem ani během odstávky nepřijdou, jelikož sezóna v areálu Koupaliště Brná, které Městské služby taktéž provozují, je v plném proudu.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*