Konečného rozlučka: Boxerská esa si to rozdají v Doběticích

To tu ještě nebylo. Boxerské hvězdy si to rozdají v ringu postaveným nad dětským pískovištěm. Rozlučka se sportovní kariérou úspěšného ústeckého boxera, mistra světa Lukáše Konečného, se uskuteční 31.května v areálu a restauraci Eden v Doběticích.

„Začínáme od 12:00 hodin oblastním kolem amatérského boxu. Tedy spoustou zápasů od malých osmiletých dětí až po velký chlapy,“ řekl Lukáš Konečný.

Hlavním hřebem celodenní akce ale budou zápasy profesionálů od 17:00 hodin. Vrcholem je zápas boxerské ikony Dannyho Williamse, který v roce 2004 porazil Mika Tysona, s ústeckým Františkem Kynkalem. Kromě toho si svůj první boxerský souboj odbyde i bratr slavné oštěpařky Barbory, Dalibor Špoták, který se střetne s Davidem Lískou. „V Edenu mohou návštěvníci vidět i Vláďu Fecka proti slovenskému Miroslavu Kvočkovi a Radka Linku s Michalem Vaškem. Další zápasy obstarají Štěpán Horváth, Václav Polák a boxeři z Chorvatska, Běloruska, Slovenska a další,“ dodal Konečný.

Akce se uskuteční na terase u restaurace Eden, kde bude postavený profesionální ring. Kdyby pršelo, bude zastřešený partystanem. Kapacita návštěvníků je asi 600. Symbolické vstupné 50 korun je až na odpolední profi zápasy.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*