Konečného rozlučka: Boxerská esa si to rozdají v Doběticích

  •  

To tu ještě nebylo. Boxerské hvězdy si to rozdají v ringu postaveným nad dětským pískovištěm. Rozlučka se sportovní kariérou úspěšného ústeckého boxera, mistra světa Lukáše Konečného, se uskuteční 31.května v areálu a restauraci Eden v Doběticích.

„Začínáme od 12:00 hodin oblastním kolem amatérského boxu. Tedy spoustou zápasů od malých osmiletých dětí až po velký chlapy,“ řekl Lukáš Konečný.

Hlavním hřebem celodenní akce ale budou zápasy profesionálů od 17:00 hodin. Vrcholem je zápas boxerské ikony Dannyho Williamse, který v roce 2004 porazil Mika Tysona, s ústeckým Františkem Kynkalem. Kromě toho si svůj první boxerský souboj odbyde i bratr slavné oštěpařky Barbory, Dalibor Špoták, který se střetne s Davidem Lískou. „V Edenu mohou návštěvníci vidět i Vláďu Fecka proti slovenskému Miroslavu Kvočkovi a Radka Linku s Michalem Vaškem. Další zápasy obstarají Štěpán Horváth, Václav Polák a boxeři z Chorvatska, Běloruska, Slovenska a další,“ dodal Konečný.

Akce se uskuteční na terase u restaurace Eden, kde bude postavený profesionální ring. Kdyby pršelo, bude zastřešený partystanem. Kapacita návštěvníků je asi 600. Symbolické vstupné 50 korun je až na odpolední profi zápasy.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*