Koupání na Klíši se posouvá

Vizualizace Foto: usti-nad-labem.cz
  •  

Rekonstrukce venkovní části plaveckého areálu v ústecké čtvrti Klíše pokračuje, ale neskončí podle plánu letos na jaře. Koupaliště by mělo být zprovozněno o několik měsíců později. V průběhu stavby se vyskytly problémy s bazénovou technologií, které dokončení stavby posunou.

„Dodavatel se ve spolupráci s dalšími partnery snaží připravit řešení. Město je připraveno spolupracovat a na odstranění potíží se případně budeme podílet i finančně. Cílem je, aby mohli lidé koupaliště začít využívat od počátku června. Stavba zatím probíhala velmi dobře, značná část areálu už je hotová,“ uvedl primátor města Petr Nedvědický.

V rámci rekonstrukce dojde k výměně stávajících venkovních bazénů za nerezové s vodními atrakcemi, opravě ošetřovny a pokladny, terasy, brodítek, sprch, sociálního zázemí pro návštěvníky i plavčíky, dětského koutku a úpravě zeleně a zábavní plochy.

Radní už loni na podzim schválili zvýšení ceny za rekonstrukci na bezmála 115 milionů korun. Je to přibližně o 6 milionů víc, než byla původní nabídka firmy Metrostav, která rekonstrukci provádí.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*