Krabičky z Jídelny na Rondelu se staly novoročním hitem

  •  

Jídelna na Rondelu patří již čtvrtým rokem k nejvyhledávanějším stravovacím zařízením ve městě. Mezi restauracemi a bufety s nabídkou hotových jídel vyniká používáním kvalitních a čerstvých surovin od vybraných dodavatelů.

Na princip zdravé výživy i při tradičních recepturách teď v jídelně navázali krabičkovým programem, který se stal posilvestrovským hitem. V době, kdy řešíme otázku, jak naplnit novoroční  předsevzetí zhubnout a žít zdravěji i při velkém pracovním vytížení a nedostatku času pro dlouhou přípravu jídel přišli na Rondelu s programem pravidelné zdravé výživy.

Sedmidenní krabičkový systém stravování z Jídelny na Rondelu se skládá z pěti jídel denně s polévkou v pěti dnech. Celodenní menu obsahuje dostatečný přísun živin, ale kalorická hodnota je přísně omezena oproti předpokládanému výdeji energie. Vzhledem k množství a pestrosti jídla klienta netrápí hlad a neřeší problém, kde a jak se správně stravovat. Program vede k návyku na zdravý životní styl.

„Nemohl jsem tomu uvěřit, ale díky krabičkám z jídelny jsem za tři týdny zhubl patnáct kilogramů. Je pravda, že jsem současně přestal pít pivo, ale jinak jsem na svém programu nic zásadního neměnil, žádné cvičení a běhání,“ říká Ústečan Lucian Machek. Toho ke krabičkám z Jídelny na Rondelu přivedli kamarádi, když jim sdělil své obavy z brzkého překročení stokilogramové váhy. „Už je to pár týdnů, co jsem krabičkové stravování přerušil a netloustnu, což je fajn,“ dodal Lucian.

„Krabičkové menu odebíráme od ledna, jídlo je dobré a pestré. Jsme velmi spokojeni,“ potvrzuje Kateřina Tůmová z chabařovické firmy KERMEN LOBRI. Cena denního menu s dovozem sedm dní v týdnu je 240 korun a rozvoz je vždy den předem na další den.

Jídelna na Rondelu nabízí i běžná hotová jídla v krabičkách, ale díky nové technologii s použitím dusíku vám doma pro konzumaci vydrží dvanáct místo obvyklých dvou dnů. Jídelnu si oblíbili senioři pro denní nabídku jídla s polévkou za cenově příznivých 69 korun, za stejnou cenu se stravují i děti do patnácti let. Při rozvozu více jak pěti jídel na jednu adresu přijde hlavní jídlo s  polévkou na 65 korun.

A co nového na Rondelu připravují? „Brzy zprovozníme pult s teplým občerstvením s nabídkou sekané, karbanátků, kuřat a dalších klasických bufetových jídel. Tradičně zajišťujeme objednávky vepřových a kuřecích řízků, rautů a veškerých hotových jídel a z vlastní výroby rozvážíme odběratelům houskové a bramborové knedlíky, zeleninové a ovocné saláty, obložené chleby, housky a  bagety, pomazánky a chlebíčky,“ uzavírá provozovatelka Jídelny na Rondelu Lucie Kavová.

Jídelna na Rondelu
Masarykova 633/318
Ústí nad Labem
Tel.: 733 736 322
info@bffood.cz


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*