Krajská zdravotní se zapojí do projektu Nadačního fondu Kapka naděje

  •  

Masarykova nemocnice spolu s Nadačním fondem Kapky naděje s neziskovou organizací ASEKOL, zabývající se zpětným odběrem starého elektromateriálu, a za podpory společností Samsung a Shell, pomohou dětem na dětské klinice ústecké nemocnice.

„Mám radost, že jsme opět spojili síly a napnuli naši energii směrem k těm, kteří ji nejvíce potřebují,“ říká Vendula Svobodová, prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje. „Stačí jen málo, vhodit starý nepotřebný mobil do sběrného boxu a tím podpořit zakoupení defibrilátoru do Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem,“ dodává.

Na čerpacích stanicích Shell, na vybraných prodejních místech společnosti Samsung a v ústecké Masarykově nemocnici budou od 10. května do 17. června k dispozici sběrné boxy, kam lidé mohou vhazovat staré i nefunkční mobilní telefony určené k recyklaci. Vhozeným mobilním telefonem přispěje každý na nákup dětského defibrilátoru. Každý, kdo odevzdá starý mobil, se může současně zapojit do soutěže o nový Samsung Galaxy A5.

Pravidla soutěže a seznam sběrných míst jsou také k dispozici na www.znovuzrozeni.cz

Doplňující informace:

Bifázický defibrilátor Bexen Cardio Reanibex 800 je ideální pro použití ve všech oblastech dětské zdravotní péče s vysokými nároky. Defibrilátor je schopný elektrickým výbojem obnovit správnou činnost srdce.

Sběrná místa v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem, o. z., Sociální péče 3316/12A, 401 13, Ústí nad Labem:

Budova D2, Dětská klinika, hlavní vstup do budovy

Budova D2, Dětská klinika, oddělení velkých dětí (vstup na oddělení), V. NP

Budova  A, atrium, stanoviště Infocentra

Budova  R, ředitelství vrátnice

Budova  K, stravovací provoz  (u vstupu do jídelny)

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*