Kulturní tip Hany Štrymplové, organizátorky Fírfestu

  •  

Blíží se prázdninový čas a tak i největší počet festivalů a akcí, pod širým nebem. Osobně mám open festivaly velice ráda.

Chtěla bych proto také pozvat všechny Ústečany na skvělou akci, která má za sebou už 13. úspěšných ročníků a přes všechna úskalí, dál pokračuje ve velice prospěšné činnosti, a to že finančně pomáhá opuštěným pejskům. Sama také podporuji aktivity bojující proti týrání zvířat, a vím jak je důležité takovou věc zdůrazňovat a hlavně i mediálně podporovat. Před pořadateli benefičních akcí s úctou smekám klobouk a moc fandím.

13. ročník benefičního nejen hudebního festivalu Útulek fest 2014 hostí 20. a 21.června hrad Střekov. A poprvé ve své historii bude Útulek fest dvoudenní! Přestože jde především o hudební zážitek, na své si přijdou i děti. Těším se na kapely jak z našich luhů a hájů, tak i na zahraniční hosty. Co samozřejmě ocením nejvíce, je nabídka opuštěných pejsků a kočiček. Přímo na pódiu se návštěvníkům festivalu představí „čtyřnožci“ a třeba někoho oslní jejich smutné a upřímné oči natolik, že si domů odvedou nového kamaráda. Myslím, že na závěr této pozvánky patří citát Joshe Billingse: „ Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.“

Hana Štrymplová


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*