Kulturní tip Petra Kuneše

  •  

V pátek 15., v sobotu 16. a v neděli 17. června zahraje Činoherní studio v ústeckém Letním kině svoji nejnovější hru, lesnický thriller Ticho po pěšině.

Venku je krásně a horko, proč tedy chodit do divadla, divadlo přijde za vámi. Pod stromy v ústeckém leťáku by mohlo být krásně. I když je už pomalu čas letních hudebních festivalů, doporučuju koncert pod střechou. Táborskou hudební dvojici Kalle, která se za svou nejnovější desku Safron Hills dočkala řady ocenění, bude spolu s americkými Paramount Styles 19. června hostit divadelní sál Činoherního studia.

Přeskočme téměř celé prázdniny a jsme v jejich předposledním týdnu. V zahradě Českého rozhlasu Sever, na kopci nad centrem Ústí, hned vedle krásné  Wolfrumovy vily, budete mít šanci navštívit už třetí ročník festivalu Divadelní zahrada. Po celý týden a každý den se tam potkáte nejenom s hrami Williama Shakespeara, ale i s dalším repertoárem Činoherního studia. Ti z vás, kteří už tuto divadelní přehlídku pod širým nebem navštívili, vědí, že tam bývá skvělá atmosféra. Za celé Činoherní studio vám přeju krásné léto.

Petr Kuneš, Činoherní studio


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*