LÁZEŇSKÁ 2018: Podívejte se na program

Už za týden odstartuje v Teplicích další zahájení lázeňské sezóny, v letošním roce již 864. Sobotní i nedělní program je jako každý rok nabitý vystoupeními všech hudebních žánrů. Proto už teď přinášíme přehled toho, na co se můžete těšit.

PROGRAM 864. ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ SEZONY:

Pátek 25. května

Scéna na zámku

19:00 „PARTY BEFORE“ – BIG BAND TEPLICKÉ KONZERVATOŘE

20:15 „PARTY BEFORE“ – JAZZBIGGANG CHEB

 

Sobota 26. května

Scéna u Ptačích schodů

13:00 VLASTA HORVÁTH S KAPELOU

14:30 NATURAL

16:00 ZUBY NEHTY

17:30 MILAN PEROUTKA SE SKUPINOU PERUTĚ

19:00 SALAMANDRA

21:00 SUPPORT LESBIENS

Scéna za Domem kultury

13:15 SPOLEKTIV

14:45 TOMÁŠ LINKA A PŘÍMÁ LINKA

16:15 DAVID KRAUS S KAPELOU

17:45 LUCIE REVIVAL PRAHA

19:15 TOMÁŠ KOČKO A ORCHESTR

21:15 VÁCLAV NOID BÁRTA & BEKBEK CLAN

Scéna na zámku

13:00 DEEPERS

15:00 BLANKA ŠRŮMOVÁ, JAN SAHARA HEDL A NĚŽNÁ NOC

17:00 BARBORA MOCHOVA & UNIQUE QUARTET

19:00 UKULELE ORCHESTRA JAKO BRNO

21:00 MEZLA ORQUESTA

Scéna na náměstí Svobody

09:30 MELODICA

11:00 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ

11:15 ACT OF GOD

12:45 JAHTEC JAMMIN´ JOB

14:15 ETHERY

15:30 GEJZA SENDREI

16:30 PETR KALANDRA MEMORY BAND

18:00 ALBUM

19:30 JOSEF DANČ BAND a SÁMER ISSA

21:00 CARPATIA CASTLE

Mušle

09:00 DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE – DĚTSKÝ HAPPENING

14:00 DECHOVÝ ORCHESTR MLADÝCH – ROUDNICE NAD LABEM

15:30 MAĎARSKÝ SOUBOR

17:00 ČESKOLIPSKÁ MUZIKA

18:30 TOČTE SE PARDÁLOVÉ

20:00 MILAN DROBNÝ S KAPELOU

 

Neděle 27. května

Scéna u Ptačích schodů

13:00 SEVEROČESKÁ FILHARMONIE TEPLICE & BOHEMIA VOICE

14:30 INSTINCT

16:00 VIKTOR DYK & WAW

17:30 VYPSANÁ FIXA

20:00 NO NAME

Scéna za Domem kultury

13:15 MILOŠ MEIER DRUMMING SYNDROME

14:45 ENERGIT

16:15 LUCIE KLASEK & STRINGZ

18:00 ABBA WORLD REVIVAL

19:45 DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND

Scéna na zámku

13:00 BRASS BAND RAKOVNÍK

15:00 ONDŘEJ KABRNA & FLYING ACCORDION

17:00 SAXWORK QUARTET

19:00 CADILLAC S JIŘÍM ŠLUPKOU SVĚRÁKEM A PAVLEM SEDLÁČKEM

Scéna na náměstí Svobody

11:30 HURRICANE

13:00 JANAS & PAPAS

14:30 FERIT JUKEBOX BAND

16:00 PONTIAC

17:30 OSKAR PETR GROUP

19:00 CZECH FLOYD

Mušle

12:00 ZUŠ TEPLICE

14:00 CLARINET SOCIETY

15:30 DITA HOŘÍNKOVÁ A JEJÍ ARTHARMONY

17:00 VESELÍ MUZIKANTI Z PODKRUŠNOHOŘÍ

18:30 REVIVAL SWING BAND PRAHA

20:00 RANGERS BAND

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*