Legenda rozezpívala ústecké divadlo

Foto: MgMUnL
  •  

Čerstvý osmdesátník, zpěvák Václav Neckář si připravil pro své fanoušky narozeninový koncert v Severočeském divadle. V průběhu koncertu několikrát zavzpomínal na své účinkování v divadle i na bydliště v Resslově ulici, kde s bratrem hrávali a pořádali vystoupení pro své kamarády. Ústí bylo jeho domovem až do roku 1969.

Ve zcela zaplněném divadle si návštěvníci zazpívali legendární písně jeho kariéry. Došlo na Časy se mění, Ša-la-la-la-li, Doktor Dam Di Dam, Kdo vchází do tvých snů, má lásko, Podej mi ruku a projdem Václavák, My to spolu táhnem dál, Lásko ztracená a další. Obrovský aplaus sklidily hity Andělé strážní a Půlnoční.

Letošní jubilant je čestným občanem města Ústí nad Labem a prožil zde své dětství a mládí. Za město mu dorazil pogratulovat a poděkovat primátor Petr Nedvědický, který mu popřál mnoho elánu a zdraví. Na závěr koncertu se na pódium dostavilo několik gratulantů, Václav Neckář přijal od primátora kytici a od ředitele Severočeského divadla svou fotografii z dob, kdy jako dítě v divadle hrál.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*