Festival Rock on the Rocks nabídne soutěž pro začínající kapely

  •  

Na úspěšný loňský ročník festivalu Rock on the Rocks, který se koná v Ostrově u Tisé, chtějí jeho organizátoři navázat i letos. Od pátku 1.8. až do neděle 3.8. nabídne festival slušnou porci muziky z Česka a Německa.

Návštěvníci se ale mohou těšit i na množství workshopů, atrakcí pro malé rockery, příležitostí ke sportovnímu vyžití a výletům na obě strany česko-německé hranice. Letošní ročník festivalu nabízí příležitost pro začínající kapely, které by se rády prosadily nejen v Čechách.

Do soutěže, kde je možné vyhrát možnost koncertu v Drážďanech nebo pobyt v nahrávacím studiu, se dá přihlásit pomocí emailové adresy KulturaTisa@seznam.cz. Odměnou mohou být nejen lákavé ceny, ale také možnost zahrát si na jednom pódiu například s rockovými matadory 100°C, kteří na festivalu představí svou novou desku Freaky Boys, nebo legendární ústeckou kapelou Houpací koně.

„Rádi bychom festivalu využili k tomu, abychom představili současnou německou a českou rockovou scénu. Myslím, že k tomu se ideálně hodí soutěž pro začínající kapely. Doufáme, že budeme moci vybírat z velkého množství přihlášek a ukáže se opravdová hudební kvalita,“ řekl Phillip Scherf z pořádajícího sdružení Kultur! Courage.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*