Listopadové kníry ozdobí i vozy ústecké hromadné dopravy

Foto: DPMUL
  •  

Ústecký dopravní podnik se už druhým rokem připojil k podpoře projektu Movember a v ulicích jsou po celý listopad opět k vidění kníry na čelech autobusů a trolejbusů. Celkem 40 knírů můžete vidět na vozidlech dopravního podniku v Ústí nad Labem.

„Spolupráci napříč republikou zastřešilo opět Sdružení dopravních podniků ČR a určitě se nejedná o první ani poslední podobnou akci,“ vysvětluje Tomáš Pelikán předseda sdružení a dodává: „Kromě veřejnosti jsme vyzvali i zaměstnance, aby si nechali narůst typický listopadový knír a podpořili tak tento projekt.“

V letošním roce se do akce zapojilo 11 dopravních podniků a kníry nebo jiné informační materiály budou k vidění na vozech v Brně, Hradci Králové, Karlových Varech, Liberci, Plzni, Olomouci, Opavě, Ostravě, Pardubicích, Praze a Ústí nad Labem.

Nadační fond Muži proti rakovině, který podporuje výzkumné projekty a rozvoj léčby urologických nádorů, šíří osvětu v této oblasti a pomáhá získat finanční zdroje na nákupy přístrojového vybavení pro léčbu onkologických pacientů.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*