Mazlíčci už se na vás těší

  •  

Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

V Lukách 178/21
Ústí nad Labem
PSČ 400 11

Telefon: 472 775 202
Mobil: 733 126 101

 

Laki

Pes, maltézák, barva bílá, výška 40 cm. Laki se stejně jako předchozí Pegy do útulku dostal poté, co se o něj nemohl momentálně jeho majitel starat. Čeká tu na něj a proto ji nabízíme pouze k virtuální adopci.

Pegy

Fena, plemeno maltézák, barva bílá, výška 40 cm. Pegy se dostala do útulku, protože se o ní nemohl momentálně její majitel starat. Čeká tu na něj a proto ji nabízíme pouze k virtuální adopci.

Ben

Pes, hladkosrstý kříženec černé barvy s prošedivělou mordou, výška 45 cm. Ben čeká v útulku na svojí paničku, až si najde bydlení, o které bohužel přišla. Proto ho nabízíme pouze k virtuální adopci.

Cézar

Pes, hladkostrstý kříženec rezavé barvy s černým prokvetením, výška 60 cm, stáří 5 let. Cézar je sebevědomý pes, je dominantní a nemá rád ostatní psy. Má rád hodně pohybu a velmi rád aportuje. Hodí se k domku se zahrádkou.

Kesy

Fena, dlouhosrstá hrubosrstá kříženka šedočerné barvy, výška 45 cm, stáří 1,5 roku. Kesy je zvyklá v bytě, má ráda děti. Pokud je okolo ní větší ruch, je bázlivá.

Ben 

Pes, kříženec rezavý, výška 50 cm, stáří 1 – 2 roky. Ben se pere s ostatními, proto není vhodný do rodiny s dalšími zvířaty. Je trochu nevychovaný a potřebuje osvojit si základní výcvik.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*