Medailové žně ústeckých plavců

  •  

Se začátkem dubna měli plavci Ústecké akademie opravdu napilno. Svůj reprezentační debut si vychutnal Matěj Holka, který odjel s reprezentací starších juniorů České republiky na mezistátní utkání patnácti států na Kypr do Limassolu. Na stejný plavecký podnik odcestoval do Bělehradu s reprezentací mladších juniorů trenér Ústecká akademie plaveckých sportů Roman Eckert.

V pražském Podolí se v neděli uskutečnilo bazénové mistrovství České republiky v dálkovém plavání. Zde startovaly sestry Adéla a Kateřina Zimová. Obě zaplavaly skvěle a získaly titul Mistra České republiky na trati 5 kilometrů. Adéla vybojovala vítězství v kategorii mladších žaček a Kateřina v kategorii starších žaček.

Svůj závod pod názvem Drop Cup měli naši mladší a starší žáci v Litvínově. Naši borci vylovili z litvínovské pětadvacítky mnoho medailových pozic. Nejúspěšnějšími závodníky ústeckého klubu se stali Tomáš Mrázek a Tereza Žďárková v kategorii mladších žáků a kategorii starších žaček zvítězila Nikola Kulhavá. Další medailové pozice získali Filip Bejček, Ondřej Křivánek, Arsenii Pavlov, Ondřej Los, Michal Potměšil, František Todt, Adéla Kocánková, Yaroslava Hully, Eva Fryčková, Pavla Hovorková, Aneta Šloserová, Barbora Neumanová a Věra Doležalová. Svůj debut v našich barvách měla Alex Borská, která na závodech postižených pod názvem ,,Pohárek“ měla medailové žně. Spolu s ní si zde vedl skvěle i Tadeáš Strašík.

Roman Eckert, Ústecká akademie plaveckých sportů


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*