Město jednalo o budoucnosti fotbalu

  •  

Na Větruši se konalo dlouho připravované setkání vedení města Ústí nad Labem, Fotbalové asociace České republiky a FK Ústí nad Labem.

Za město se ho zúčastnila primátorka Věra Nechybová spolu se svým náměstkem Jiřím Madarem. Za FAČR byli přítomni nejvyšší muži českého fotbalu, a to její předseda Miroslav Pelta a generální sekretář Rudolf Řepka. Ústecký klub reprezentovali předseda představenstva Libor Zajíček, členové představenstva Jiří Dušek a Vasil Simkovič a výkonný ředitel klubu Petr Heidenreich.

„Zástupci města, ústeckého fotbalu a českého fotbalu dohodli na vzájemné budoucí spolupráci spočívající ve významné finanční podpoře klubu, především v oblasti financování rozvoje infrastruktury, zázemí stadionu, hrací plochy a také mládeže FK Ústí nad Labem v rámci dotačních titulů ministerstva školství a také dotačních programů FAČR,“ uvedl klub ve své tiskové zprávě.

Zástupci FK Ústí nad Labem také vyjádřili podporu projektu krajských fotbalových akademií, z nichž bude jedna otevřena na začátku příštího školního roku v Ústeckém kraji.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*