Město pro život

  •  

Severní Terasa je dobrou adresou, na které bydlí a na kterou se stěhují mladé rodiny. Podařilo se nám zabránit vzniku dalších ubytoven, a chceme naopak rozšířit bytovou výstavbu. Máme připraven projekt bytových i terasových domů na Severní Terase mezi ulicemi Bělehradskou a Hoření, díky kterému dojde i na řešení negativních jevů v prostoru kolem bývalého hotelu Máj.

Máme operativní i dlouhodobé řešení letitého problému s nedostatkem parkovacích míst na Severní Terase. Pro bezpečnost našich dětí, pěších a cyklistů spustíme projekt lávkového přemostění frekventované silnice v Krušnohorské ulici.

V Ústí nad Labem jsme zachránili Činoherní studio a vrcholový sport. Chceme, aby mládež sportovala a měla prostor a nabídky pro volnočasové aktivity oproti vysedávání u počítačů a experimentování s drogami.  Proto připravujeme výstavbu multifunkční sportovní haly, startujeme rekonstrukci venkovního plaveckého areálu na Klíši, dokončujeme projekt sportovně relaxačních center na Větruši a Střížovickém vrchu. Spějeme také k oživení jezera Milada a jeho okolí pro sport, relaxaci a zábavu.

Jsme pyšní na to, že se Ústí nad Labem stalo dějištěm významných běžeckých a boxerských podniků i s mezinárodní účastí a místem pro zápasy české reprezentace v hokeji, fotbalu nebo hokejbalu.

Pro kulturní a společenské aktivity jsme připravili oživení krásnobřezenského Corsa s jeho dvěma scénami, jednáme s Ústeckým krajem o trvalém řešení financování Severočeského divadla opery a baletu, transparentně finančně podporujeme významné kulturní akce.

Říkáme si o vaše hlasy v podzimních komunálních volbách. Dokázali jsme, že jde dělat velké věci, když se nepolitikaří, myslí selským rozumem a pracuje pro společnou věc. JDE TO!

Lukáš Konečný, trenér a podnikatel

Kandidát UFO do zastupitelstva městského obvodu Severní Terasa. (pr)

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*