Mladý muž přepadl seniorku, ukradl jí kabelku

  •  

Na 64letou ženu zaútočil na Silvestra, krátce po desáté hodině dopoledne v ulici Stříbrnická přibližně pětadvacetiletý mladík.

„Pachatel přistoupil zezadu k poškozené a chytil jí za kabelku, kterou měla přes rameno. Žena se začala s pachatelem o kabelku přetahovat. Agresor byl ovšem silnější. Ve chvíli, kdy poškozená upadla na zem, tak jí kabelku vytrhnul z ruky a utekl. Poškozená přišla o mobilní telefon, peněženku, doklady, platební kartu, dioptrické brýle a finanční hotovost,“ popisuje událost policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Jedná se již o druhý případ, ke kterému došlo na stejném místě v rozmezí pár dnů a kriminalisté pracují i s verzí, že se jedná o stejného pachatele. „Muž měl ostře řezaný obličej, černé krátké vlasy s takzvanými kouty. Byl oblečen do tmavé bundy s kapucí, na levém rukávu měl bílý pruh, na sobě měl modré džíny a černobílé boty,“ upřesňuje popis pachatele policejní mluvčí.

V případě, že jste mladíka z fotografií poznali, tak sdělte své poznatky na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebně.

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*