Na festivalu Kult se představí Dejvické divadlo

Zdroj: Festival Kult
  •  

Festival Kult nabídne v pondělí 12. října opravdovou lahůdku. Do Činoherního studia přijede Dejvické divadlo. Ústeckému publiku představí hru Kakadu. Hraje se od 19:00 hodin a vstupné je 490 korun.

PODÍVEJTE SE NA PROGRAM DIVADELNÍHO FESTIVALU KULT!

Wendy není stejná jako její vrstevnice. V něčem je naprosto jiná, výjimečná. Těžko navazuje kontakt s ostatními lidmi, těžko zvládá běžné každodenní situace, některé její reakce jsou naprosto šokující. Wendy má problém se svým okolím. To ale neznamená, že by o kontakt s druhými lidmi nestála.

Jen je to pro ni mnohem obtížnější. Jiří Havelka připravil spolu s dramaturgem Karlem Františkem Tománkem hru nejen na motivy knihy Donny Williamsové, ale i dalších autorů postižených autismem, ve které kombinuje cynický vtip s jinak vážným děním.

Tvůrci se ve hře Kakadu rozhodli z pohledu hlavní hrdinky představit uzavřený svět autistů, jejich tužby, nepochopení a často liché snahy o komunikaci či vyjádření citů.

Režie: Jiří Havelka
Dramaturgie: Karel František Tománek
Scéna: Jan Hubínek
Kostýmy: Simona Rybáková
Hudba: Kittchen
Hrají: Simona Babčáková, Veronika Kubařová, Jana Holcová, Barbora Poláková, David Novotný, Jaroslav Plesl, Stella Ginger Janáčková
Délka představení: 110 minut
Web: www.dejvickedivadlo.cz/


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*