Na Miladě brzy první Miladatlon

Foto: část týmu Miladatlon, archiv Miladatlon
  •  

První ročník Miladatlonu se blíží. Terénní triatlon a kvadriatlon se na Miladě koná 25. srpna a je určen jak pro rodinné štafety, děti, dospělé, týmy, ale také pro jednotlivce v kategorii ELITE.

Miladlatlon je pro všechny, kterým nejde v první řadě o nadprůměrné sportovní výkony, ale především o zážitek a zasportování si v krásném prostředí jezera Milada.

„Jede k nám závodnice až z Ostravy. Zastoupeny jsou již všechny kraje České republiky.  Závodů se mohou zúčastnit i sluchově, zrakově či tělesně handicapovaní. Elektronická registrace už byla ukončena, ale v omezené míře se budou moci závodníci registrovat i na místě. Momentálně je 177 registrovaných závodníků,“ říká za pořadatele Jiří Sýkora.

Ambasadorem závodů je Ivan Málek, který s partou lidí už 30 let pořádá v Povrlech u Ústí triatlonové závody Mosazný muž. Miladatlonu se zúčastní mimo jiných v kategorii ELITE muži mistr světa v Xterra Hawaii 2017 Ondřej Petr, z Multisportu Team Pavel Jindra, z kraslického KOME klubu Jakub Merle nebo Jakub Odl z Witte Bike teamu. V ELITE ženy se zúčastní Hana Šlapová z kraslického  KOME Kraslice a Veronika Kounovská z Cykloteamu Ostrov. V kategorii Triatlon long muži se zúčastní Marek Peterka z Triade Děčín a Triatlon long ženy biatlonistka, olympionička a mistryně světa ve štafetách Jana Vápeníková. Chybět nebude i ústecká boxerská legenda Lukáš Konečný.

„Na Miladatlon se těším a na sto procent se zúčastním jako aktivní závodník,“ potvrdil Lukáš Konečný.

Pokud jste letos s registrací zaváhali, tak se přijďte podívat aspoň jako diváci. Motto Miladatlonu je „To dáš!“, protože si svojí distanci vybere téměř každý.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*