Na Rychtě budou řízkové dny i nové pokrmy

Únor v Pivovar Hotelu Na Rychtě bude již tradičně patřit řízkům. V polovině února proběhnou jedny z nejoblíbenějších gastronomických týdnů – Řízky tradiční i netradiční. Vedle klasického vídeňského řízku ochutnáte i sekaný telecí řízek nebo kuřecí řízek ve speciálním těstíčku. Na své si přijdou i vegetariáni, kteří budou moci ochutnat zeleninový řízek. Gastronomické týdny se servírují denně od 13:30, o víkendu celý den.

Ve stálém jídelním lístku pak hosté najdou několik nových pokrmů ve Speciální nabídce. Ochutnat mohou vepřové klopsy s červenou řepou, pikantní fazole na pivu Mazel, tortillu s býčí svíčkovou nebo bramborové šišky plněné mákem s marinovanými švestkami.

Jezte a pijte Na Rychtě a utrácejte v Husky

Po celou zimu až do konce března můžete Na Rychtě získat poukaz na 20% slevu na nákup sportovního outdoorového zboží značky Husky v prodejně Husky v Ústí nad Labem. Za každých 500 Kč, které Na Rychtě utratíte, dostanete jednu poukázku na nákup. Husky obchod najdete na Masarykově ulici naproti Comfort hotelu (hotel Vladimír).

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*