Na začátku září se poběží další Rychtářská 12°(km)

  •  

V sobotu 3. září se v Cyklokempu Loděnice v Brné u Ústí nad Labem uskuteční již třetí ročník příjemného běhu po Labské cyklostezce pro celou rodinu i pro radost Rychtářská 12°. Pořádají ho Pivovar Hotel Na Rychtě a Cyklokemp Loděnice. Běh je součástí Ústeckého běžeckého poháru s Mumií.

Startuje se ve čtyřech kategoriích. Novinkou letošního ročníku je 2Run – štafeta na 2 x 6 km pro ty, co si netroufnou na celých 12 kilometrů. Oficiální start prvního – Raiffeisen rodinného závodu s malými dětmi na 1 km začne v 10:30. Po něm odstartuje Juniorský běh určen dětem 8 – 15 let. Celý závod zakončí hlavní běh na 12 km a 2Run pro muže a ženy od 11:30.

„Startovné je pro všechny online zaregistrované na http://vysledky.irontime.cz/prihlaska170/ a s platbou do 30. srpna téměř symbolické. Sto korun stojí rodinný a hlavní závod, 50 korun juniorský závod. Na místě bude startovné dražší,“ uvedl Jiří Šťovíček z Pivovaru Hotelu Na Rychtě.

Startovné zahrnuje netradiční medaili, Rychtářský guláš, pivo, pro děti limo a párek v rohlíku, vodu, energetické nápoje a ovoce na trati a v cíli závodu, drobnosti od partnerů. Připravena je i tombola o atraktivní ceny od partnerů závodu a doprovodný program

Část výtěžku ze startovného poputuje na konto nadačního fondu Plamínek Naděje na podporu sportovních aktivit dětí z Dětského domova Ústí nad Labem. Akci moderuje David Cihlář z Katedry Tělovýchovy a sportu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně.

Všechny potřebné informace o startu včetně možnosti ubytování a popisu trasy najdete na www.pivovarnarychte.cz.

letak_2016_A4_OK


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*